Yaz Okulumuz

Anaokulu etkinlikleri

Play to Learn’de keyifli bir yaz tatili armağanı tadında yaz okulu programları yapıyoruz. 


Bunların amacı çocuklarımızın sıcak arkadaşlık ortamı içerisinde bedensel, ruhsal, sosyal yönden gelişimlerini desteklemek... Bunu yaparken de eğlenceli bir yaz tatili geçirmeleri için gerekli olan aktiviteleri sunmak. Program süresince temel kavramlara başlangıç yaparak çocukları ilgi ve yetenekleriyle tanıştırıyoruz.

 

Yazı hem keyifli hem verimli geçirmelerini sağlıyoruz.

Daha fazla bilgi için arayın, detayları anlatalım.

 

ICIE - Play To Learn Ingilizce Yaz Okulu Programı

  

22 Haziran Pazartesi günü itibariyle yaz okulu programımıza başlıyoruz. Kontenjanlarımız kısıtlı, kayıt için lütfen acele ediniz. 

Çocuklarımıza hayatın farklı etkinliklerini sunarak, temel kavramlara başlangıç yapıyoruz... ve onları ilgi ve yetenekleriyle tanıştırıyoruz. Uzman eğitmenler gözetiminde çocukların ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanan yaz okulu programı, zengin içeriği ile çocuklara dolu dolu geçirecekleri bir tatil imkanı sunuyor. Çocuğunuza unutamayacağı keyifli bir yaz tatili armağan ederken , sizler de gözünüz arkada kalmadan rahatça işlerinizle ilgilenebileceksiniz...

Programımızın amacı; çocuklarımızın sıcak arkadaşlık ortamı içerisinde bedensel, ruhsal, sosyal yönden gelişimlerini desteklerken, eğlenceli bir yaz tatili geçirmeleri için gerekli olan aktiviteleri sunmaktır.

ICIE - Play To Learn YAZ OKULU kapsamında yapılacak etkinlikler: 

İNGİLİZCE, BRAINFITş KID’S GYM, MİNİ YOGA, MINDFULNESS, ART ,MÜZİK, DRAMA KUKLA GÖSTERİLERİ , OKUMA SAATİ ,EĞİTSEL GRUP OYUNLARI, SCAMPER (BEYİN FIRTINASI) ,YAŞAYAN DEGERLER EĞİTİMİ ,MUTFAK ETKİNLİKLERİ, SU OYUNLARI ,BAHÇE OYUNLARI ,GEZİLER ,PİKNİKLER ,SÜRPRİZ PARTİLER...

Yaş grupları  :   2-6 yaş                                                 

Tam Gün        : 09:00 – 16:00

Yarım Gün      : 09:00 – 13:00  veya   12:00 – 16:00